O nas

cardiomed-logo-289x75Szanowni Państwo

Poradnia specjalistyczna CardioMed  jest projektem powołanym  przez spółkę lekarzy kardiologów ze Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze.

Kardiolog Paweł Jesionowski i Partnerzy – Spółka Partnerska wychodząc naprzeciw  potrzebom  społecznym,
stworzyła miejsce, gdzie można, w możliwie najkrótszym czasie  wykonać  cały zakres ambulatoryjnej diagnostyki kardiologicznej.

W celu osiągnięcia najwyższych standardów opieki medycznej zaprosiliśmy do współpracy  specjalistów z innych dziedzin powiązanych z kardiologią.
Większość z nich pracuje  w lecznictwie szpitalnym a dzięki temu projektowi może obecnie być dostępna dla pacjentów ambulatoryjnych.

Zapewniamy zarówno badania profilaktyczne, okresowe kontrole, jak i stałą opiekę  dla osób mających na uwadze  stan swojego serca i całego układu krążenia.

Tą ofertę kierujemy również do osób chcących uprawiać sport,  aby mogli robić to bez obaw o stan swojego serca.

Na miejscu dostępny  jest pełen  panel badań kardiologicznych a także porady z zakresu kardiologii, diabetologii, neurologii, nefrologii oraz chirurgii ogólnej i onkologicznej.

Posiadamy punkt pobrań krwi  oraz umowę na badania laboratoryjne z wiodącymi laboratoriami w Zielonej Górze.

Wszystkie usługi świadczymy w nowocześnie wyposażonych wnętrzach z użyciem sprzętu najwyższej jakości.

 

Zapraszam do korzystania z naszej opieki

 

W związku z RODO prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną

1. Drogi Kliencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest Kardiolog Paweł Jesionowski i Partnerzy spółka partnerska , zwany dalej: „Administratorem”.
Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres:
Cardiomed@cardiomed.net.pl lub telefonując pod numer: 601753130
Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych
Tomasz Gitner, pisząc na adres: cardiomed@ lub telefonując pod numer: 512320666

2. Twoje dane przetwarzane są w celu:
- zawarcia umowy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia,
- realizacji umowy lub świadczenia usług, zarządzania udzielaniem tych usług, obsługi rozliczeń oraz płatności związanych z tymi usługami, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b-c Rozporządzenia,
- rozpatrzenia reklamacji, wniosków oraz reklamacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b-c i lit. f Rozporządzenia,
- realizacji przez czynności wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia,
- marketingu, w tym promocji produktów lub usług oferowanych przez Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia,
- ustalenia i dochodzenia roszczeń przez Administratora w związku z prowadzoną działalnością, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia,

3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.

4. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (obejmującym Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię).

5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres trwania umowy lub okres wyznaczony właściwym przepisem prawa.

6. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, przeniesienia, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym) jak również masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych.

7. Jeżeli wykorzystanie przez nas Twoich danych nie jest konieczne do wykonania umowy, realizacji obowiązku prawnego lub nie stanowi naszego prawnie uzasadnionego interesu, możemy prosić o wyrażenie zgody na określone sposoby wykorzystania Twoich danych. Udzieloną nam zgodę możecie w każdej chwili wycofać (nie będzie to wpływać na zgodność z prawem wykorzystania danych przed cofnięciem takiej zgody)

8. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – UODO.

9. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*.